Tvoříme společně příběh

1. května 2011 v 18:49 | Lexi |  Náš příběh
Ahoj,jedná se vlastně o úplně jedenoduchou věc.Aspoň pro ty co vymýšlí rádi zapeklité nebo i romatické příběhy.
O co tedy jde?
Může se zúčastnit kdokoliv kdo navštíví tento blog.

Pravidla:
Bez vulgarity!
Navazovat na předchozí odstavec.
Neopakovat se.
Nepast nic jiného než příběh,jestli budete přidávat nějaké reklamy stejně budou smazány!
Ke každému vašemu příspěvku napište číslo např.: já mám č.1...aby se vědělo jak to navazuje.

První věty začínám já ostatní je na vás.
Více pod c.č.

Jsem vyčerpaná,asi si pujdu lehnout zítra má k nám do školy přijít nový student a možná i k nám do třídy...Lena únavou usnula a upustila deník z rukou..
Ráno se probudila,až tehdy ,když na ní zavolala teta Erika:,,Leno vzbuď se!!! Už musíš do školy".
Lena sotva otevřela oči a bylo půl deváté..Rychle se oblékla,umyla a seběhla dolů po mramorových schodech.
Když vešla do kuchyně ucítila vůni tetčiných donutů,které jedla už jako malá.A i do teď se po nich může utlouct.Protože to sotva stíhala sbalila si nějaké do sáčku a utíkala se svým bratrem Jenym do školy.Měli zrovna hodinu dějepisu s profesorem Alarickem.Který ji jako vždy spoždění omluvil.Lena čekala a čekala ,kdy do třídy vstoupí ten nový student ,ale pořád nic.Až poslední hodinu přišel,není divu letěl sem,až z Ameriky.Od té doby co ho spatřila nemohla z něj odtrhnout oči.Nikdy ale necítila takovou vlnu nebezpečí jako teď...odpoledne ,jako vždy šla na procházku do nedalekého,temného lesíka.Vzala s sebou svůj deník a usedla k obrovskému stromu.Dneska ji napadalo tolika věcí co by chtěla napsat...Dneska se mi zdálo,jako by můj život začal mít smysl po té nehodě s rodiči..Dneska mě oslovil.Ten nový...Leně se zdálo jakoby někoho zahlédla,proto se zvedla a šla se rozhlédnout kolem jestli tam někdo není..


Odstavec může být i rozsáhlejší :) doufám,že se někdo přidá.
 

3 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Tess Tess | Web | 1. května 2011 v 18:58 | Reagovat

Udělala kolečko mezi stromy, nikoho ale neviděla. Stejně se jí to nezdálo, tak vzala batoh, uklidila do něj deník a rozhodla se, že radši půjde domů.
V tu chvíli jí někdo položil ruku na rameno. Projel jí strach a rychle se otočila. Dívala se do tváře svého nového spolužáka. Byla od něj asi jen dvacet centimetrů.
Uviděl strach v jejích očích a tak jí pustil a dal si hlavu na zátylek, aby vypadal víc frajersky.

2 veru-a-domi veru-a-domi | Web | 1. května 2011 v 20:05 | Reagovat

A řekl co dělá uprostřed lesa. Ona se s údivem podívá na spolužáka a řekne: no.. já ztratila sem se. Já tě vyprovodím znám to tady a také tu bydlím. Řekl nový spolužák. No tak dobrá stejně nemám nic na práci ani bych se odsud nedostala řeklla. Spolužákův dům nebyl velký a jeho rodiče byli oba v práci takže tam byl mrtvolný klid. dům byl spíše takový větší karavan uprostřed holých a strašidelných stromů. Neboj rodiče nejsou doma a moje malá sestra Jessica spí protože má horečku. Řekl spolužák. No víš ještě jsme se ani nepředstavili já se jmenuju Denissa a ty? zeptala se Denissa. Já sem Jack vítej u nás!

3 beststwilight-saga beststwilight-saga | Web | 1. května 2011 v 20:15 | Reagovat

Byly v jeho domě až do večera.Nikdy nebyla tolik štastná a usmátá.Jackem se cítila štastně,ale když usínala zdál se jí strašný sen.Byla v hlubokém lese.Psala si do deníčku.Najednou se oběvila mlhal a někdo se za ní skrýval.Věděla,že je něco špatně,tak se rozutekla,ale ten někdo jí předběh nadlidskou chůzí.Byl tak blízko ucítila něčí vůni a v tu ránu ho poznala.Byl to Jack¨.Najednou se mu oběvily pod očima žilky.Chytil jí a ...V tu ránu se probudila.Bylo to tak skutečný.Jako kdyby se to stalo pomyslela si a když se vzpamatovala uviděla ve svém pokoji na půl otevřené okno.Dyt jsem ho přece zavírala řekla si.

4 thebestserials thebestserials | Web | 16. února 2012 v 16:23 | Reagovat

Oblíkla jsem se a umyla. Z venku už na mě troubilo auto mé nejlepší kamarádky - Leslie. Seběhla jsem rychle schody pozdravila tetu a přisedla vedle Leslie. Celou cestu jsem přemýšlela o svým snu, dokud mě Les nevyrušila. "Hej Leno si v pohodě?".. "Ale.. tak znáš to" pousmála jsem se aby mi alespoň trochu uvěřila a zbytek cesty do školy už bylo v autě ticho. Na chodbě si lidi štěbetali o bůhví čem. Až po chvíli jsem zjistila, že to bude asi kvůli zítřejší párty u Rebeccy. Na 1. hodině jsem Jacka přistihla jak na mě civí a v tu ránu mi přišla sms "Jdeš zítra na tu párty?J."

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama