Rozhovor s Ninou Dobrev

12. července 2011 v 21:09 | LexiAktuálně, jaká je tvoje oblíbená knížka ?
Zrovna teď jich pár čtu. Je tu například jedna knížka - Wherever You Go, There You Are a také znova čtu The Perks of Being a Wallflower, kvůli roli ve filmu.
Už jsi někdy potkala Emmu Watson, která s tebou v novém filmu The Perks of Being a Wallflower bude hrát ?
Ne, vlastně jsem ji nikdy nepotkala. Znám Logana [Lermana], je to můj dobrý kamarád a jsem opravdu nadšená, že s nimi se všemi budu pracovat.
Jak si vybíráš projekty? Co ti běží hlavou, když před tebou na stole leží scénář?
Je to jedna z těch věcí, kde se snažím držet se dál od toho, co už jsem dřív hrála, takže bych dala přednost něčemu, co není upíří a spolejé s nadpřirozeným (smích). Současně čteme scénáře a hledáme dobrý materiál, obklopeni skvělými herci a režiséry. Opravdu bych chtěla být součástí dobrých projektů. Musím nakrmit svoji duši, cítit se jako herečka a stále mít před sebou nějakou výzvu. Je to jedna z těch věcí, která je pro mě teď po dvou letech se dvěma postavami v jednom seriálu opravdu zajímavou zkušeností a dostává mě do rutiny. Nechci se dostat do pohody nebo do stereotypu, chci stále podstupovat nějaké výzvy. Miluju, co dělám, tak do toho musím dát všechno.

Více pod celým čl.Byla jsi všude po světě, plavala jsi s delfíny a tak. Jsou ještě pořád místa, kam by ses chtěla podívat?
Jasně, že ano. Je jich opravdu hodně. Chtěla bych jet do Asie. Právě teď jsem měla být v Japonsku. Měli jsme naplánovaný výlet, ale po té, co tam zasáhla tsunami, všechno se změnilo. To bylo poprvé, kdy jsem měla osobní spojení s takovou katastrofou, protože až do teď mě nikdy nezasáhlo nic tak blízko domova a když máte někam jet a podíváte se na životy těch lidí, které jsou ovlivněny tím, co se tam stalo, je to srdcervoucí a hrozně smutné.
Jaký máš pocit z tvého prvního Coachella festivalu ?
Bylo to úžasné. Je vážně skvělé být v takovém prostředí, kde se lidé schází s jedno vášní a láskou pro hudbu, skvělé kapely a umělce. Moje oblíbená kapela byla Arcade Fire. Jsou to Kanaďané a já taky. Jsou vážně skvělé kapela a jsou úžasní naživo.
Jaká barva na nehty je aktuálně tvoje oblíbená ?
Korálkově, narůžovělé barvy. Jsou zábavké a koketní. Po dobu natáčení ale nemůžu nosit nalakované nehty, protože mi to scénář nedovoluje. Takže teď když je pauza můžu si všemi těmi zábavnými a šílenými barvami trochu pohrát. Moje zájmy a výstřelky se mění docela rychle, ale právě teď jsou to korálové. (smích)
Máš opravdu skvělou postavu. Držíš nějakou speciální dietu ?
Tohle je jedna z těch věcí které, a tohle mi řekla Candice Accola a myslím, že jí to taky někdo řekl, ale neříkala bych tomu dieta, protože "die" (zemřít) je v tom slově a zní to hrozně negativně. Já tomu říkám limit. Je to v podstatě domluva, kterou sami se sebou uzavíráte, aby jsme se snažili být zdraví, protože to zahrnuje také vaše štěstí, duševní pohodu a dobrou náladu. Já jím co chci, v rámci umírňování a mám tak trochu ze všeho. Život si musíte užít a to někdy znamená dát si croissant, čokoládový koláč, vajíčka, mléčné koktejly, ovesné vločky ... Je to hodně věcí, kterých si musíte naučit vážit si. Když nejím tolik, kolik bych měla, není se mnou žádná legrace. Jsem nervózní.
Jaké bylo natáčení filmu "The Killing Games" spolu s Kellanem Lutzem ?
Já jsem dokončila ADR a oni právě dokončují vizuální efekty. doufejne, že to brzy vyjde. Já jsem to neviděla, ale byla to opravdu zábava. Natáčeli jsme v Baton Rouge v Louisianě a bylo tam opravdu horko. Já jsem tam byla jenom dva dny, bylo to takové to, hned tam, hned zpátky, ale byla to docela důležitá role. Opravdu se těším až to uvidím. Kellan je tam skvělý, vážně úžasný.
Kam se poděl Elenin náhrdelník během posledních pár epizod?
Má ho Katherine. Myslím, že za to můžu já. Pořád jsem Kevina s Julií strašně otravovala. Je to jedna z těch věcí. Je to jako nosit džíny. Začal být přebytečný a bylo to jako "ok, tak kde ten náhrdelník ztratíme? Udělejme nějaký nový! Proč nemůžu mít nějaký parádní prsten nebo náhdrelník ve tvaru srdce?" (smích)
Popsala bys finále TVD jako OMG, OMFG nebo víc než to ?
OMG je šokující a OMFG je když se stane něco skandálního, takže myslím, že spíš OMG. Nikdo tam nepobýhal nahý, pokud si dobře pamatuju.
Jaký by byla Elena upír ?
Velmi sporný. Myslím, že by byla něco jako Stefan v ženském provedení, protože poslední dobou byla také hodně napjatá a ustaraná. Moc světlých věcí se jí v životě nestalo, chtěla bych jí vzít někam na karneval a ukázat jí, jak se pobavit. Jí se chudince neděje nic dobrého. Byla by sporná, protože má přirozené sklony lidi zabíjet, ale nechce to. Chce všechny zachránit. Myslím, že kdyby se z ní teď stal upír, tak by to bylo příliš brzo. Pořád před sebou ještě pár let máme.
Vrátila by ses někdy k Degrassi nebo třeba jako hostující hvězda do Glee?
Nemyslím si, že záleží jenom na tom, jestli já chci. Záleží taky na tom jestli bych to zvládala, protože natáčení The Vampire Diaries trvá 10 měsíců a během toho mám 2 měsíce na to, abych zkusila něco nového, co jsem před tím ještě nedělala. Máme stejný rozvrh jako Glee, takže když mají oni volno, tak máme i my. Já bych se chtěla soustředit také na filmy.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama