Holiday, vampire diaries

16. února 2012 v 14:09 | Lexi |  home

Ahoj, takže už je to dnes pro některé čtvrtý den prázdnin, které se bohužel pomalu blíží ke svému konci. Na začátku jsem si je docela užívala,byla jsem v bazénu na brusláku a venku s kámoškou, ale teď už to začíná být nudné. Když jsem doma napadlo mě se sem vrátit, jak už to tak bývá, když jsou prázdniny, nebo když jsem nemocná jsem prostě na blogu. Znáte to..
Máte pocit, že vás žene jedna věc za druhou a už máte náladu smazat blog, ale přesto víte, že se sem vrátíte, až nebudete mít co na práci. Jako třeba právě já tentokrát.

Zítra je den ,,D".....
Více pod c.č.Zítra je den ,,D".Bude nový díl Upířích Deníků 3x15. Vždycky v pátek už jsem nedočkavá a aktualizuju poměrně každých deset minut ulož.to, zkouknito.cz a FB. Abych zjistila jestli už se dá ten díl shlédnout. Třetí série je pro mě zatím nejzajímavější, ostatní díly z první a druhé série jsou samozřejmě skvělé, ale třetí série si vede podle mě zatím nejlépe. Jsem už zvědavá jak to dopadne mezi Elenou a Elijahem, jestli Elijah zjistí, že mu lhala. A co teprve bude, až se dozví, že Damon měl něco s Rebekou. Bude to zajímavé. Taky se těšíte?

Zdroj (obrázky):1)By: http://www.graphica.blog.cz, 2) By Cath*

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Oblíbil sis něco na mém blogu,pokud ano klikni.

klik

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama