Březen 2013

Pretty Little Liars 3x22 Promo

3. března 2013 v 10:48 | Lusy |  episodes
Mám tu další příspěvek a tím je promo k nové epizodě PLL. Je to můj druhý nejoblíbenější seriál hned po TVD.
Situace v PLL je teď o něco napjatější ať už je to kvůli problémům, které nastali s Hanninou Matkou, se Spencer, která teď nejspíš půjde na léčení a nebo záhadné úmrtí Tobyho.
Myslím, že se PLL nezastavuje a nemá pauzu jako TVD. Aspoň doufám, tak by tedy další díl měl být jako vždy ve čtvrtek. Těšíte se? :)


Vampire diaries 4x16

3. března 2013 v 10:39 | Lusy |  episodes
Ahoj,
Promo už je sice zveřejněno déle, ale já se vracím k blogování teď tak ho sem dávám trochu opžděně. Situace v TVD je teď velmi zajímavá, jsem zvědavá jak bude dál Elena válčit bez její ,,lidskosti", což byla vlastně jediná vlastnost, která jí pomáhala zvládat svoji kontrolu nad vším. V promu se zdá, že Elena se bude stupňovat ve svém chování od hodné osoby k té špatné, negativní.
A co říkáte na poslední díly? Je vám líto Jeremyho? Mně osobně, ano. Měla jsem ho ráda už od počátku seriálu.


Fans of TVD

1. března 2013 v 22:18 | Lusy |  Site
Zdravím čtenáře a milovníky TVD a jiných seriálů,
po více než roce jsem zase tady a divím se i sama, že jsem nezapomněla heslo, to je asi zázrakem.
Na tomhle blogu jsem pracovala více, než dost. Směřoval především na seriál The Vampire Diaries a když teď bude čas tak ho rozvinu dál, protože jsem našla i další skvělé seriály!
Př.: Pretty Little Liars
Once Upon a Time
Hart Of dixie
Revenge
Každý z těch seriálů má něco do sebe. Mně se nejvíce líbí ty dva první. Aleprvní vždycky bude TVD, to vím jistě. Každý z těchto seriálů sleduji pravidelně v den, co vycházejí. Tak bych možná přidávala odkazy apod. Ještě se uvidí..
Znáte nějaký z těchto seriálů? Co na ně říkáte? ;);D;D;D:)